Najdroższe obrazy, które możesz kupić po wygranej w Lotto

Wszyscy marzymy o tym, by zostać bogatymi. Ogromna wygrana w Lotto byłaby strzałem w dziesiątkę dla konesera sztuki, który mógłby wówczas kupić najdroższe obrazy świata.Czyż nie byłoby przyjemnym móc pójść do sklepu i móc kupić wszystko to, o czym marzymy, obdarzyć naszych najbliższych wsparciem finansowym, a ponadto, wesprzeć jeszcze różnego rodzaju organizacje charytatywne? Z całą pewnością, jednakże niewielu z nas dysponuje odpowiednimi środkami na realizację tych planów. Zawsze jednak możemy spróbować swoich sił w grach losowych.

Na czym polegają gry losowe?

Gry losowe organizowane przez Lotto polegają na losowaniu przez specjalną maszynę kul oznaczonych numerami. Gracze zawierają wcześniej zakłady, które liczby wypadną w danym losowaniu. W niektórych grach z góry wiadomo ile liczb należy obstawić, w innych zaś to sami o tym decydujemy – w tym przypadku jednak to ile liczb obstawimy ma wpływ na wysokość  ewentualnej wygranej.

Ile można wygrać?

Na wysokość wygranej ma wpływ wiele różnych czynników. Jak już wspomnieliśmy powyżej, może o tym decydować liczba skreślonych przez nas numerów. Jednakże w przypadku gier, w których liczba ta jest już z góry określona (na przykład Lotto), wysokość wygranej jest także wskazana przez organizatora. W tym wypadku wysokość uzależniona jest także od tego, kiedy ostatnio padła ostatnia główna nagrody. Jeżeli fakt ten miał miejsce kilka tygodni temu, wówczas kumulacja Lotto może urosnąć do naprawdę pokaźnych rozmiarów, nawet do kilkudziesięciu milionów złotych.

Gdzie sprawdzić wyniki losowania?

Losowania mają charakter publiczny i są transmitowane w telewizji. Stąd też jest to najlepszy sposób nie tylko na poznanie wyników danej gry, ale także na przeżywanie emocji. Jeżeli jednak nie mamy możliwości by śledzić losowanie na żywo, wówczas możemy sprawdzić wyniki w Internecie.

Gry losowe to doskonały sposób na zapewnienie sobie odrobiny emocji w życiu. Zakup losu nie jest przesadnie drogi, stąd też praktycznie każdy z nas może sobie na to pozwolić. Musimy jeszcze skreślić nasze szczęśliwe liczby. A później pozostaje nam już tylko sprawdzanie wyników i – miejmy nadzieję – cieszenie się z wygranej.

Wracając jednak do samej sztuki – okazuje się, że nawet wygrana w Lotto nie zagwarantuje nam zbyt wielu obrazów z najwyższej półki. Może to szokować, ale największa dzieła sztuki są naprawdę bardzo, BARDZO drogie. Na przykład, obraz ,,Nu Couche” Amedeo Modiglianiego został nabyty za ponad 170 mln dolarów. ,,Kobieta III” Willema de Kooninga kosztowała ponad 160 mln dol. Inny ciekawy przykład drogiego obrazu to: ,,Gracze w karty” Cezanne’a – ponad 272 mln dol., oraz ,,Kiedy wyjdziesz za mąż” Gaugina wart ponad… 300 mln dol. SZOK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *