Oryginalny design domu z wykorzystaniem polskich marek.

Każdy, kto projektuje swój własny, nowy dom chciałby, aby miał on oryginalny design i przytulną atmosferę. Oryginalny design można stworzyć nawet za pomocą tanich mebli z Ikea, ale warto rozejrzeć się wśród rodzimych projektantów i zobaczyć, co oni proponują. Czasami jeden lepszy mebel może dużo zmienić w odbiorze całej przestrzeni. Gdzie można kupić i zobaczyć meble polski designerów?

Mebloscienka.pl

Ta polska firma została założona przez Krystynę Dziewanowską – architekt wnętrz i właścicielkę pracowni Red Cube Design. W sklepie Mebloscienka można znaleźć meble najróżniejszych polskich marek. Znajdują się tam nawet meble z małych, rodzinnych firm. Większość produktów dostępna na stronie ma możliwość personalizacji, czyli można je dopasować do swoich potrzeb i do wymiarów mieszkania. Zaletą portalu Mebloscienka jest to, że mamy naprawdę duży wybór mebli oraz to, że są one naprawdę oryginalne i trwałe. Co ważne, meble nie są produkowane masowo. Mebloscienka posiada też osobny dział z meblami dla dzieci.

Ceny są oczywiście wyższe niż w tanich sklepach z meblami, ale można mieć pewność, że meble wytrzymają dekady i będą się dobrze prezentowały.

Galeria NOTI

Galeria NOTI została założona przez Ryszarda Balcerkiewicza. Firma ta istnieje od 14 lat. Jej meble są produkowane w Polsce. Kolekcje projektowane są przez polskich projektantów. Co ciekawe, NOTI współpracuje regularnie ze studentami wzornictwa z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

oryginalny design galeria noti

Galeria NOTI specjalizuje się przede wszystkim w sofach, fotelach, krzesłach i stołach. Ich projekty cechuje modułowość i systemowość. Na ich stronie można znaleźć wiele ciekawych realizacji z wykorzystaniem ich mebli. Jeśli jednak chciałbyś/chciałabyś zobaczyć te meble w salonie, to nie martw się! W samej Polsce jest ponad 50 salonów, gdzie znajdziesz meble tej marki. Niemcy, Czechy, Słowacja i Węgry to kolejne kraje, w których można zobaczyć i kupić meble do Galerii NOTI.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *