Tajniki stosowania kremu pod oczy od Revitalash i innych dobrych marek

Kremy pod oczy nie są dla wszystkich, ale mogą być ukierunkowanym dodatkiem do Twojego programu pielęgnacji skóry. Kremy pod oczy zostały specjalnie opracowane do stosowania na delikatną skórę wokół oczu. Mogą poprawić wygląd drobnych linii i zmarszczek wokół oczu, ponieważ nawilżają. Postaw na Revitalash krem, a sama się przekonasz – jak wiele dobrego taki kosmetyk może wnieść do Twoich codziennych rytuałów kosmetycznych.

Dlaczego nie widzisz efektów?

Historia wygląda następująco: kupujesz rekomendowany przez wszystkie swoje koleżanki Revitalash Aquablur, ale nie widzisz efektów i wydaje Ci się, że wydałaś pieniądze na kolejny bezużyteczny kosmetyk? Cóż, najprawdopodobniej nakładasz krem pod oczy w niewłaściwy sposób. Widzisz, kremy pod oczy działają, pomagają redukować oznaki starzenia, minimalizować cienie i zmniejszać obrzęki pod oczami, ale muszą być stosowane we właściwy sposób i musisz wybrać najlepszy rodzaj kremu pod oczy, który pasuje do Twojej skóry.

Skóra wokół oczu jest tak delikatna, że bardziej niż inne części twarzy jest podatna na zmarszczki i suchość, dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji. Aby Ci pomóc przedstawimy kilka wskazówek na temat tego, jak stosować krem pod oczy taki jak ten od Revitalash, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Jak prawidłowo aplikować krem pod oczy?

Poszukaj kremu pod oczy, który zawiera glicerynę i witaminę B3, ponieważ pomagają one nawilżyć wrażliwą okolicę oczu. Idealnie jest wtedy, gdy Twój krem pod oczy zawiera również witaminę A, ten składnik pomoże zredukować widoczność zmarszczek. Kolagen to również jeden z ważnych składników, który powinien znaleźć się w kremie pod oczy, pomaga w zwiększeniu elastyczności skóry.
Przed nałożeniem kremu pod oczy upewnij się, że Twoja twarz jest czysta i nawilżona. Najlepiej stosować go po użyciu żelu do mycia twarzy i kremu nawilżającego. Krem pod oczy należy stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Tak naprawdę wystarczy kropla kremu pod oczy wielkości ziarnka grochu, którą należy nałożyć po obu stronach. Palcem serdecznym nałóż krem pod oczy okrężnymi ruchami – będzie wywierał najmniejszy nacisk na tak wrażliwą skórę.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *