Pogromca cellulitu i tkanki tłuszczowej

Okazuje się, że najczęściej wymienianą przyczyną damskich kompleksów jest cellulit. To właśnie tzw. pomarańczowa skórka w poszczególnych partiach ciała może skutecznie szpecić i negatywnie wpływać na atrakcyjność zewnętrzną. Nierównomierne odkładanie się tkanki tłuszczowej można dzisiaj skutecznie zwalczać. Jedną z metod jest zabieg kriolipolizy. Warto dowiedzieć się więcej.

Działanie kriolipolizy na cellulit

Co ciekawe, kriolipoliza uznawana jest dzisiaj za jedną z najbardziej skutecznych, biorąc pod uwagę walkę z cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową. Same zabiegi są nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne. Przypominają nieco masaż, do wykonania którego wykorzystuje się specjalną głowicę, jaka zbiera skórę, chłodzi i uśmierca komórki tłuszczowe.  Tłuszcz zostaje zmrożony i trwale usunięty.

Kto powinien zdecydować się na zabiegi kriolilopizy?

Kriolipoliza Warszawa (mokotów i okolice) oferują zabiegi zalecane wszystkim, którzy nie są zadowoleni z wyglądu własnej skóry, przede wszystkim dla tych, którzy zauważyli w pewnych partiach ciała niechciany tłuszczyk i chcą się go jak najszybciej pozbyć.

Specjaliści potwierdzają, że głowica do kriolipolizy świetnie radzi sobie z cellulitem tłuszczowym oraz obrzękowym, skórą wiotką i nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych partiach ciała.

Chociaż zabiegi z wykorzystaniem zimna są w pełni bezpieczne, to nie mogą korzystać z nich wszyscy. Przeciwwskazania należy omówić z osoba przeprowadzającą zabieg w salonie urody. Nasze zdrowie jest ważniejsze niż wygląd!!

Na jakie efekty można liczyć?

Realizacja serii zabiegów z zastosowaniem pozwala zlikwidować cellulit w nawet najbardziej zaawansowanym stadium. Efektem będzie też wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa jędrności i napięcia skóry oraz stymulacja mięśni.

Korzystne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale na te optymalne trzeba nieco poczekać. Zaleca się wykonanie średnio 10 zabiegów w 3-5 dniowych odstępach czasu.

Zabiegi kriolipolizy można wykonywać na różnych partiach ciała, przede wszystkim tam, gdzie cellulit jest widoczny najbardziej. To między innymi uda, brzuch, pośladki, łydki, ramiona. Warto podkreślić, że cellulit nie zniknie po jednorazowym zabiegu, warto wykonać ich całą serię – najczęściej realizuje się je w zaleconych przez specjalistę odstępach czasu.

Każdy zabieg kriolipolizy średnio 45 minut, jednak wiele zależy od wybranej partii ciała. Zabiegi te są całkowicie bezbolesne, nie wymagają podawania znieczulenia.

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *