Pięć pierwszych kroków w portalu randkowym

Rozważasz założenie profilu na portalu randkowym? Będziesz to robił po raz pierwszy, a o internetowych randkach wiesz jeszcze niewiele? Chciałbyś, aby Twoja strona była ciekawa i radosna? Oto kilka prostych wskazówek Malwiny, które pomogą uatrakcyjnić także Twoją stronę:

Załączenie zdjęć. Zdjęcie użytkownika w ciekawej aranżacji (kolorystyka, grafika), zdjęcia z przyjaciółmi, w ulubionych miejscach, przy ulubionych czynnościach. Bardzo dobrze, jeżeli opatrzy się fotki humorystycznymi, niekoniecznie długimi, opisami – to przybliży czytającym osobowość gospodarza strony oraz sprawi, że jego strona będzie częściej odwiedzana przez innych poszukujących.

Wybór odpowiedniego pseudonimu. Ważne, aby Twój pseudonim był niestandardowy, dlatego należy sprawdzić, czy inni użytkownicy nie wpadli na podobny pomysł oraz aby sprzyjał realizacji Twoich celów. Stąd, jeśli chcesz w ten sposób poznać tylko nowych przyjaciół, warto zrezygnować z Tajemniczej Kocicy lub Niepoprawnego Egocentryka na rzecz Niezawodnego Kumpla, Czułej Powierniczki etc. Należy pamiętać, aby wybrać nick, z którym dobrze się będzie czuło, a zatem jeżeli preferuje się prostotę może to być imię, jeśli chce się intrygować, warto postawić na coś bardziej oryginalnego, np. Zagubiona W Czasie. To jest pole do popisu dla inwencji użytkownika.

Ciekawy opis własny. Czyli umiejętna, ale bez przesadnego chwalipięctw, ekspozycja swoich zalet i hobby. Można też z autoironią wskazać na pewne drobne niedoskonałości swojej osoby. Można w to wpleść dla ubarwienia cytaty, sentencje, oryginalne metafory. Styl opisu, nie tylko jego treść, także ma służyć podkreśleniu swoistości i wyjątkowości osoby gospodarza. Tutaj znajdziesz porady, jak opisać siebie na portalu randkowym Tinder>>

Charakterystyka idealnego partnera. Czyli opis osoby, którą chętnie poznasz. Wskazane jest, aby o tym napisać w radosnej, swobodnej tonacji, skupiając się na cechach pozytywnych ewentualnego ideału, a pomijając mówienie o tym, czego nigdy nie będzie się tolerować. Warto tu zadeklarować także otwartość na wszelkie kontakty, to wśród czytających budzi miłe odczucia i świadczy o wysokiej empatii autora.

Pamiętaj także, że elementem wizerunku użytkownika na portalach randkowych jest aktywność. A zatem warto samemu odwiedzać profile innych osób i podejmować próby nawiązania kontaktu. W ten sposób dajesz wyraz temu, że rzeczywiście jesteś osobą otwartą i aktywnie poszukującą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *