Najmodniejsze fryzury na lato 2020

W modzie zawsze pozostaną proste, długie włosy, bo najważniejsze jest to, by fryzura, która jest atrybutem kobiecego piękna, była po prostu zadbana, a włosy zdrowe i lśniące. W każdym sezonie pojawiają się jednak trendy, które wyraźnie wskazują co najmniej kilka fryzur, jakie chętnie wykonywane są w salonach fryzjerskich. Jakie cięcia będą wykonywać więc styliści fryzur tegorocznego lata? Propozycji jest naprawdę sporo.

Najmodniejsze fryzury na lato: proste i gładkie włosy

Hitem będą włosy proste, ale ścięte maksymalnie do łopatek. Oczywiście modne nadal będą też niesforne, krótkie boby, ale najważniejsze jest to, że nieco odchodzi się już od cieniowania włosów na rzecz raczej tych prostych i gładkich. Modne cięcie to też takie, które tworzy prostą linię włosów, a jeszcze do niedawna królowały przecież zakończenia w tzw. trójkąt.

Postaw na szalone kolory

Co jeszcze promuje dzisiaj dobry fryzjer? Ursynów w Warszawie jest pod tym względem liderem i to na tutejszych stylistów fryzur patrzą dzisiaj fryzjerzy z całej Polski. Profesjonaliści stawiają na koloryzację, która latem ma podkreślać szalony czas, opaleniznę i swobodę. To dlatego hitem będą włosy rozjaśniane, z dodatkowymi refleksami, jakby muśnięte słońcem. Nie zapominajmy też o szalonych dodatkach, bo na wakacjach doskonale sprawdzą się kolorowe akcenty, w tym różowe, niebieskie, a nawet zielone czy czerwone. Latem w tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń, no może jedynie poza kreatywnością fryzjera. Właśnie dlatego warto wybierać te najbardziej renomowane salony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *