Modne fryzury na jesień 2018

Nie ma wątpliwości, że trendy modowe pojawiają się w każdym sezonie nie tylko w kwestii poszczególnych elementów garderoby, ale również fryzur. Przedstawiamy więc look, który pojawi się na ulicach polskich miast już tej jesieni. Sprawdźcie sami i już teraz zapisujcie się do wybranych stylistów fryzur.

Najlepsi fryzjerzy sami potwierdzają, że tej jesieni królować będą raczej proste fryzury. Nadal modne będą włosy naturalne, muśnięte jesiennym słońcem i delikatnym wiatrem. Widoczny będzie też powrót do przeszłości – przedziałek na środku głowy, niski kucyk czy grzywka tuż nad brwiami. Wracają też włosy zaczesane do tyłu, nie ma wątpliwości, że jesienią widoczny będzie powrót do lat 90 tych.

Jeśli już znajdziemy dobrego fryzjera, na przykład wpisując w wyszukiwarkę hasło typu „salon fryzjerski Ursynów”, nie krępujmy się go podpytać o najnowsze trendy. Ten stylista, dla którego fryzjerstwo jest prawdziwą pasją, z całą pewnością je śledzi. Co więcej, dobierze fryzurę nie tylko zgodnie z modą, ale też rzeczywiście pasującą do Ciebie. Spojrzy na kształt twarzy, styl życia, aktywność, styl ubierania się. Dopiero wtedy może zabrać się do pracy i sięgnąć po nożyczki.

Patrząc na same trendy mody, zauważyć możemy również włosy stylizowane na tzw. mokrą włoszkę. Nadal modne będą też warkocze, włosy bardzo długie albo popularny „bob”. O ile jeszcze do niedawna hitem był przedziałek na boku, tak teraz modny będzie ten pośrodku głowy. Raczej niech nie wybierają go jednak osoby o pociągłej twarzy, bo ten jeszcze bardziej wydłuży owal.

Zauważalne będą też intensywne kolory. Jasne, że nadal w trendach będą delikatne refleksy, ale odważni spokojnie mogą decydować się na fiolety, turkusy, róże i niebieskości, a nawet złoto na głowie. Będą pasować zarówno na włosach idealnie gładkich i lśniących, jak i tych lekko falowanych. Zdecydowanie odrzućmy jednak mocne i sztuczne loki. Tej jesieni raczej nie będą na topowych listach mody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *