Manicure – trendy lato 2020

Dzisiaj, kiedy zdjęto już obostrzenia nakładające nakaz zamknięcia salonów kosmetycznych w związku z pandemią koronawirusa, bez problemu i w optymalnym bezpieczeństwie możemy udać się do profesjonalnej stylistki paznokci na manicure. Niesłabnącą popularnością cieszą się oczywiście paznokcie hybrydowe. Warszawa, ale i inne miasta na terenie naszego kraju dysponują wręcz ogromną liczbą obiektów, w których w sposób profesjonalny możemy takowy wykonać. Spytaliśmy specjalistów z Salonu Urody Impress, jakie są obecnie tredny w manicurze hybrydowym na lato. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://impress.waw.pl/pielegnacja_dloni_i_stop.php

Zalety paznokci hybrydowych

Tzw. hybryda jest po prostu wygodna, bo pozwala nosić zadbane paznokcie przez mniej więcej 3 tygodnie. Utwardzony lakier nie odpryskuje, nie odbarwia się, nie płowieje. Na takich paznokciach można tworzyć też niebanalne wzorki. No właśnie, a co będzie modne latem, które zbliża się wielkimi krokami? Przedstawiamy najnowsze trendy, które już dzisiaj stylistki paznokci przedstawiają swoim klientkom.

Trendy paznokci hybrydowych lato 2020.

Jak zwykle modne będą neony, które pięknie współgrają z opalenizną. Intensywne pomarańcze, żółcie, zielenie, to kolory, na które warto stawiać. Hitem są także pastele, przede wszystkim kolor jasnego różu oraz wrzosowy. Nadal klientki chętnie poproszą o tzw. francuski manicure, ale tym razem w nieco innej odsłonie. Zamiast białej końcówki paznokcia zainteresowaniem cieszyć się będą neonowe, wręcz tęczowe barwy.

Latem możemy zaszaleć, czeka na nas cała paleta barw. Paznokcie stanowią atrybut kobiecości, a same dłonie stają się naszą wizytówką. Nie ma jednak wątpliwości, że wakacje to pora na wybór odważnych kolorów i printów. Pamiętaj, że przecież za 3 tygodnie zmienisz manicure na ten bardziej stonowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *