Kolory manicure – wiosna 2019

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią wysokie temperatury. Teraz wszystko zaczyna budzić się do życia po srogiej zimie, mamy o wiele więcej energii i chcemy otaczać się też jaśniejszą, o wiele bardziej barwną kolorystyką. Intensywne kolory widoczne są jednak nie tylko w poszczególnych elementach naszej garderoby, ale również dodatkach każdej stylizacji. Doskonałym przykładem są paznokcie. Bo przecież dłonie są naszą wizytówką, ale niejednokrotnie również dopełnieniem całego outfitu.

Okazuje się, że w kwestii nie tylko techniki, ale i zdobień oraz kolorystyki manicure zauważa się sezonowe trendy. Już teraz stylistki paznokci zaopatrują się w nowe lakiery, które będą prawdziwym hitem wiosny. Wystarczy wpisać hasło typu „manicure hybrydowy Warszawa”, by się o tym przekonać.
Jakie więc kolory będziemy nosić na paznokciach w nadchodzącym sezonie? Producenci lakierów hybrydowych mają dla nas sporo niespodzianek. Hitem okażą się kolory neonowe, mocny róż, ciemna malina, ale też neonowy żółty i pomarańczowy. Modne nie przestaną być również pastele i tutaj kolorystyka jest absolutnie dowolna. My stawiamy na delikatny wrzos i pudrowy róż.
Styliści paznokci zaskoczą nas kolejnymi technikami wykonywania manicure hybrydowego. Tej wiosny nosić będziemy na dłoniach na przykład ombre. O ile styliści fryzur już od jakiegoś czasu stosują taką technikę koloryzacji włosów, tak w przypadku paznokci można śmiało stwierdzić, że jest to dopiero nadchodzący trend. Paznokcie ombre mogą być w dowolnym zestawieniu kolorystycznym, ale cała sztuka polega na umiejętnym przechodzeniu od koloru najciemniejszego w tej samej tonacji do najjaśniejszego bądź odwrotnie. Pamiętajmy jednak, że ombre na paznokciach wygląda okazale, ale tylko wtedy, gdy wykona je doświadczona stylistka paznokci. Taką technikę bardzo łatwo zepsuć, przez co efekt będzie mierny. A przecież hybrydę nosimy na paznokciach średnio przez 3 tygodnie. Warto więc, by dłonie wyglądały zawsze okazale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *