Jak wykonać tani przelew do Anglii?

Chociaż rzeczywiście to Polacy mieszkający na Wyspach przesyłają pieniądze do ojczyzny, to bez problemu znajdziemy szereg przypadków, w których to osoby, które zostały w naszym kraju, realizują przekazy pieniężne na obczyznę. Jak to zrobić, by nie stracić na wysokich prowizjach, a środki dotarły szybko i bezpiecznie do odbiorcy? Przedstawiamy ciekawą alternatywę dla tradycyjnych usług, jakie oferują banki.

Wraz ze wzrastającym popytem na realizację przelewów zagranicznych, zaczęły powstawać instytucje i platformy internetowe, które takowe usługi proponują na iście konkurencyjnych warunkach względem tych, jakie oferują dzisiaj banki. Tego rodzaju instytucje tracą swoją popularność przede wszystkim dlatego, że przelewy walutowe są w nich zwyczajnie drogie. Banki pobierają wysokie prowizje za takie transfery. Jeśli ktoś wykonuje przelewy do Anglii kilka razy w miesiącu, a każdy z przekazów opiewa na wysokie kwoty, rzeczywiście może stracić sporo pieniędzy.

Doskonałym wyborem są jednak instytucje płatnicze, takie jak UroFX. To one oferują platformę internetową z kalkulatorem walutowym. Aby robić tanie przelewy do Anglii, wystarczy wpisać odpowiednią kwotę, dane odbiorcy wraz z numerem konta i tyle. Pieniądze trafią na wskazany rachunek już kolejnego dnia. Co więcej, wszystko przebiega przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, a pobierana prowizja jest minimalna. Cały transfer odbywa się po korzystnym kursie, a w razie pytań do dyspozycji użytkowników pozostają konsultanci, którzy przez całą dobę czuwają nad sprawnym przebiegiem wszystkich operacji.

Musimy zdać sobie sprawę, że pieniądze nie tylko napływają do nas z Anglii, ale są też tam wysyłane. Przecież wiele naszych rodaków, którzy postanowili wyjechać z kraju w celach zarobkowych, pozostawili w Polsce różnego rodzaju zobowiązania. Może wynajmują mieszkania i życzą sobie comiesięczny przelew? A może prowadzą interesy biznesowe z przedsiębiorcami z Polski, a ci muszą przecież realizować z nimi miesięczne rozliczenia? Podobnych przykładów można podawać dziesiątki. Na pewno należy się cieszyć, że teraz przekazy pieniężne poza krajem mogą być realizowane tanio, szybko i bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *