Pogromca cellulitu i tkanki tłuszczowej

Okazuje się, że najczęściej wymienianą przyczyną damskich kompleksów jest cellulit. To właśnie tzw. pomarańczowa skórka w poszczególnych partiach ciała może skutecznie szpecić i negatywnie wpływać na atrakcyjność zewnętrzną. Nierównomierne odkładanie się tkanki tłuszczowej można dzisiaj skutecznie zwalczać. Jedną z metod są zabiegi z zastosowaniem fal akustycznych. Warto dowiedzieć się więcej.

Działanie fal akustycznych na cellulit

Co ciekawe, terapia falami akustycznymi uznawana jest dzisiaj za jedną z najbardziej skutecznych, biorąc pod uwagę walkę z cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową. Same zabiegi są nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne. Przypominają nieco masaż, do wykonania którego wykorzystuje się specjalną głowicę, jaka emituje fale akustyczne. Te wnikają w głąb skóry, dzięki czemu stymulowana jest tkanka tłuszczowa i cały proces metabolizmu. Tłuszcz zostaje rozbity na drobne cząsteczki, a następnie wydalany z organizmu.

Kto powinien zdecydować się na zabiegi z wykorzystaniem fal akustycznych?

Storz medical z zastosowaniem fal akustycznych to zabieg zalecany wszystkim, którzy nie są zadowoleni z wyglądu własnej skóry, przede wszystkim dla tych, którzy zauważyli w pewnych partiach ciała niekorzystny cellulit i chcą się go jak najszybciej pozbyć.

Specjaliści potwierdzają, że Storz medical świetnie radzi sobie z cellulitem tłuszczowym oraz obrzękowym, skórą wiotką i nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych partiach ciała.

Chociaż zabiegi z wykorzystaniem fal akustycznych są w pełni bezpieczne, to nie mogą korzystać z nich wszyscy. Przeciwwskazaniem jest przede wszystkim ciąża oraz okres karmienia piersią. Walka z cellulitem przy zastosowaniu tej metody nie jest też wskazana dla osób, które borykają się z chorobą krzepliwości krwi, chorobą onkologiczną czy cierpią z powodu przepukliny w obszarze, który miałby być poddawany zabiegom.

Na jakie efekty można liczyć?

Realizacja serii zabiegów z zastosowaniem fal akustycznych pozwala zlikwidować cellulit w nawet najbardziej zaawansowanym stadium. Efektem będzie też wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa jędrności i napięcia skóry oraz stymulacja mięśni.

Korzystne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale na te optymalne trzeba nieco poczekać. Zaleca się wykonanie średnio 10 zabiegów w 3-5 dniowych odstępach czasu.

Storz medical – podstawowa charakterystyka

Zabiegi Storz medical można wykonywać na różnych partiach ciała, przede wszystkim tam, gdzie cellulit jest widoczny najbardziej. To między innymi uda, brzuch, pośladki, łydki, ramiona. Warto podkreślić, że cellulit nie zniknie po jednorazowym zabiegu, warto wykonać ich całą serię – najczęściej realizuje się je w 3-5 dniowych odstępach czasu.

Każdy zabieg z zastosowaniem fal akustycznych trwa średnio 45 minut, jednak wiele zależy od wybranej partii ciała. Zabiegi Storz medical są całkowicie bezbolesne, nie wymagają podawania znieczulenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *